Koszyk: (pusty)
do kasy suma: 0,00 zł

Polecamy świece sojowe

o przepięknych zapachach

 

www.sheaandyou.pl

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Bardzo zależy nam na tym, abyście byli Państwo całkowicie zadowoleni z zakupu naszych produktów oraz obsługi zamówień i polecali nas innym.

Jeśli zakupiony produkt nie spełnił Państwa oczekiwań lub po prostu zmieniliście zdanie, możecie Państwo zwrócić go lub wymienić na inny w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podania powodu.

Będziemy jednak bardzo wdzięczni za informacje od Państwa o zwracanych lub wymienianych produktach tak, abyśmy mogli poprawiać ich jakość.

Prosimy o przesyłanie informacji o chęci zwrotu/wymiany poprzez formularz znajdujący się na Naszej stronie. W wypadku zwrotu, poniesione przez Państwa koszty produktu, uwzględnione na dowodzie zakupu, zwrócimy w przeciągu 14 dni roboczych na podane konto bankowe.

Koszt przysłania zwracanego produktu do nas ponosicie Państwo.

Jeśli zakupiony przez Państwa produkt podlega reklamacji, możecie Państwo w ciągu 2 lat od daty zakupu pisemnie zgłosić reklamację opisując dokładnie zauważoną wadę i deklarując jedną z następujących form kompensaty: wymiana na nowy produkt, naprawa lub odstąpienie od umowy. Państwa reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od jej pisemnego złożenia na poniższy adres. Zgłoszenie powinno zawierać: Imię i Nazwisko, Numer zamówienia, Nazwę produktu zwracanego/wymienianego/reklamowanego. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Zawracane lub reklamowane produkty prosimy wysyłać na nasz adres:

Ekon Studio ul. Górczewska 228b u-6 01-460 Warszawa

NA PACZCE PROSIMY UMIEŚCIĆ NUMER ZAMÓWIENIA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl